Про нас

Широкий асортимент сучасних гібридів і сортів овочевих культур

Компанія «Лібра Агро» пропонує широкий асортимент сучасних гібридів і сортів овочевих культур ТМ «Libra Seeds», а також цікаві та перспективні новинки, які пройшли успішні випробування на території України.

Посівний матеріал ТМ «Erste Zaden» (нині «Libra Seeds») представлений на ринку України з 2015 року. У 2019 році компанія оновила асортимент під торгівельною маркою «Libra Seeds». 

Цей бренд об’єднує роботи найкращих селекціонерів з Італії, Франції, Сполучених Штатів Америки, Туреччини, Кореї, Таїланду та інших країн світу.

ТМ «Libra Seeds» пропонує сорти та гібриди овочевих культур, які дають високоякісний та стабільний урожай.

Фото: Професійне насіння
Професійне
насіння
Фото: Широкий асортимент
Широкий асортимент
Фото: Дрібна та крупна фасовка
Дрібна та крупна фасовка
Фото: Агрономічна підтримка
Агрономічна підтримка
Фото: Чому ми?
Чому ми?
Ми пропонуємо велику кількість сучасних гібридів овочевих культур, а також цікаві та перспективні новинки. Купити професійне насіння овочевих культур ТМ «Libra Seeds» – значить придбати цінні поради по їх вирощуванню.
рухаємося вперед
рухаємося вперед
Бажаєте стати дилером

  Запорука успіху
  Запорука успіху

  Якість асортименту насіння овочевих культур ТМ «Libra Seeds» перевірена не тільки часом, але й багатьма фермерами країни.

  Серед постійних клієнтів – фермерські господарства, аграрні підприємства та холдинги. Ми зарекомендували себе на ринку як надійний виробник, постачальник і партнер. Нашою основною метою є допомога аграрному сектору України у вирощуванні якісної та конкурентоздатної продукції.

  Наш колектив складається з висококваліфікованих спеціалістів, які завжди вчасно готові надати професійні консультації з питання придбання насіння овочевих культур та його подальшого професійного вирощування. Адже для нас важливе довгострокове співробітництво, яке засноване на довірі та підкріплене позитивними результатами.

   

  Адже для нас важлива довгострокова співпраця, заснована на довірі та підкріплена позитивними результатами!