Насіння капусти

Капуста білокачанна, як інші овочі, потребує для росту певних умов. Зокрема, важливим є клімат, в якому рослина розвивається. В Україні він повністю підходить для повноцінного розвитку таких культур, тому насіння капусти є достатньо затребуваним серед місцевих аграріїв. Вони висаджують різних види рослини, проте найчастіше використовуються саме гібриди.

З цього виду посівного матеріалу можна виростити великі головки високої якості. Це обумовлено покращеними особливостями, в тому числі стійкістю до негативних зовнішніх факторів. Якщо хочете замовити насіння овочів цієї категорії, тоді пропонуємо продукцію Libra Seeds. Компанія є надійним виробником, який забезпечує продаж товару з доставкою на вигідних умовах. Покупці можуть розраховувати на великий асортимент, доступну вартість та високу якість.

В яких умовах відбувається вирощування білоголової капусти?

Щоб отримати якісний врожай гібридів білокачанної капусти, варто забезпечити оптимальні умови для проростання посівного матеріалу. Йдеться про температуру, вологість та забезпечення захисту від негативних зовнішніх факторів. Професійне насіння білоголової капусти є стійким та витривалим, проте дозрівання все ж в деякій мірі залежить від середовища.

Воно підходить для вирощування у помірному кліматі, тому може використовуватись у всіх регіонах країни. Проте, найкращі показники врожайності можна отримати у разі дотримання наступних рекомендацій:

  • вирощування через розсаду;
  • підтримання нейтрального рівня pH в грунті;
  • збереження необхідної відстані між насінням;
  • посів у певний період (вказується виробником);
  • підтримання температури (має бути вищою за нуль).

Крім цього, для формування великих та соковитих качанів з великим листям потрібно забезпечувати достатній рівень зволоженості.

Як вибрати насіння капусти білоголової?

Велика різноманітність гібридів іноді створює складнощі в процесі вибору. Щоб швидко визначитися за таких умов, треба звернути увагу на кілька аспектів. Одним з них є місце посадки. У нас можна замовити насіння капусти оптом для відкритого ґрунту та теплиць. Проте, варто враховувати, що переважна більшість гібридів рослин відноситься до другої категорії.

Ще одним важливим фактором є термін дозрівання плодів в ґрунті. Пропонуємо в продаж насіння капусти середньої спілості, ранні та пізні варіанти. Сходи рослин з кожної категорії з’являються в різний період. Це потрібно обов’язково враховувати під час вибору посівного матеріалу, щоб забезпечити отримання врожаю в необхідний термін.

Професійне насіння капусти Libra Seeds: гібриди та їхні особливості

В каталозі виробника знайдете саме гібриди рослин. Особливістю цієї категорії культур є покращені характеристики. Йдеться про врожайність, сходи, рівномірність проростання, а також товарні характеристики плодів. Це можливо завдяки схрещуванню декількох чистих сортів.

В результаті селекціонери отримують посівмат, який проростає в ґрунті навіть у несприятливих умовах. Плоди культур-гібридів відрізняються не тільки чудовими смаковими характеристиками, а ще й підходять для тривалого зберігання.

Основні переваги продукції

На ринку представлено багато видів посівного матеріалу овочу, зокрема для відкритого ґрунту. Проте, кращим рішенням для сільськогосподарських ділянок є професійне насіння. Головною причиною, з якої варто обрати його, є високі показники схожості. Ви можете висівати їх в ґрунт навіть в не дуже сприятливих для проростання умовах, а урожай усе одно буде рівномірним та достатньо великим.

Як правильно сіяти гібриди?

Пізньостиглі, ранні та середньостиглі гібриди потрібно засівати тоді, коли для проростання рослин складаються оптимальні умови. Якщо обираєте розсадний метод вирощування рослин, тоді варто здійснювати посів приблизно у лютому. Насінини розміщуються в ґрунт на глибину від 0,7 до 1 см. Під час засівання необхідно забезпечити рясний полив та захист плівкою. Для розсади також важливим є пікірування.

Де купити насіння капусти?

Виробник Лібра Сідс пропонує вигідно замовити посівний матеріал білоголових різновидів рослини. Пропонуємо якісну продукцію та забезпечуємо швидку доставку по Україні. Ціна на насіння капусти приємно вразить покупців. Ми є виробником, тому забезпечуємо доступну цінову політику.

Часто задавані питання

Коли сіяти капусту?

Щоб отримати багатий та якісний урожай, потрібно використовувати розсадний метод. Посівний матеріал культур засівається в період з кінця лютого і весь березень (іноді на початку квітня). Ростки пересаджують у відкритий ґрунт наприкінці весни. Оптимальний період – травень (перші тижні).

Як сіяти капусту у відкритий грунт?

Посівний матеріал рослини поміщають на глибину від 0,7 до 1 см. Серед головних умов отримання якісного врожаю культур виділяють відповідний тип ґрунту, рясний полив ґрунту та підтримка необхідного температурного режиму (у перші дні від 18 до 20 градусів).

Чи потрібно замочувати насіння перед посадкою?

Замочування в розчинах потрібне звичайному посівному матеріалу. У цьому випадку підвищуються властивості схожості та забезпечується високий урожай. Для гібридів попереднє замочування не потрібне.

Через скільки сходить насіння капусти?

Якщо під час вирощування дотримуються температурні умови та достатня вологість, тоді сходи з'являються вже через 5-10 днів. Вони ростуть близько 1-1,5 місяця у захищеному ґрунті, після чого пересаджуються на ділянку.