Насіння баклажанів

Баклажани можна побачити на ділянках багатьох фермерів та аграріїв. Це обумовлено декількома факторами. Зокрема, широкою сферою використання плодів, а також їхніми відмінними товарними характеристиками. Овочі вирощуються не тільки для особистого споживання, а й для перепродажу та постачання різним підприємствам.

В будь-якому випадку важливо отримати якісний урожай. Щоб досягти такого результату, варто обирати професійний посівний матеріал для відкритого ґрунту та теплиць. Саме така продукція представлена в каталозі Libra Seeds. Пропонуємо вигідно замовити насіння баклажан оптом різних гібридів. Гарантуємо високу якість та доступну ціну.

Чому варто обрати насіння баклажанів Libra Seeds?

Однією з переваг насіння синеньких, представленого виробником, є висока врожайність. Насінини є стійкими до негативного впливу негативних погодних явищ, а також швидко проростають у разі дотримання рекомендацій щодо посадки. Серед додаткових переваг насіння овочів варто виділити:

  • дружні сходи;
  • можливість вирощування у теплицях і відкритому ґрунті;
  • великий асортимент.

Крім цього, насіння баклажана дозволяє отримати плоди з хорошими товарними показниками. Серед них щільна м’якоть, стійкість до транспортування, відмінний смак і т. д.

Насіння баклажан: чим відрізняються гібриди та сорти?

Вирішивши висаджувати сині, варто дізнатися детальніше про особливості гібридів та сортів. Перша категорія рослин є стійкішими до погодних умов та мають покращені характеристики. Саме вони представлені в каталозі виробника. Проте, варто враховувати, що їхні плоди можуть відрізнятися.

Вони можуть мати циліндричну, грушоподібну або круглу форму. Колір шкірки баклажана теж буває різним. Зокрема, в каталозі представлені фіолетові та білі варіанти. М’якоть баклажан в основному в міру щільна та має світлий відтінок (кремовий або білий).

Що враховувати під час вибору?

Щоб зробити правильний вибір, необхідно орієнтуватися на декілька характеристик. Серед них форма, показники врожайності та стійкість до зовнішніх факторів. Обираючи насіння баклажанів оптом, також враховувати період дозрівання. В залежності від цього критерію виділяють середньоранні, пізні, середньопізні та ранні різновиди. Кожен з них підходить для конкретної цілі.

Особливості посіву, вирощування та догляду баклажанів

Щоб отримати якісні плоди, потрібно забезпечити оптимальні умови для зростання та розвитку. Виробник рекомендує здійснювати посадку в теплицях або інших закритих конструкціях для вирощування розсади. Найкращі результати можна отримати, якщо всередині підтримуватиметься температура на рівні 18 градусів.

За таких умов перші плоди формуються вже через 75 днів. Пагони, на яких сформувалися 3-4 листочки, можна пересаджувати у відкритий ґрунт. В процесі догляду потрібно підтримувати достатній рівень вологи та вносити добрива.

Де купити насіння баклажанів оптом?

Вигідно оформити замовлення можна в Лібра Сідс. Якісне насіння баклажан Libra Seeds – це краще рішення для тих, хто хоче отримати багатий урожай плодів з відмінними характеристиками. Над гібридами працювали кращі французькі, американські, італійські та турецькі селекціонери. Замовити посівний матеріал можна на сайті або за телефоном. Доставка здійснюється по Україні. У разі виникнення питань, звертайтеся до наших досвідчених менеджерів.

Часто задавані питання

Коли сіяти баклажани?

Якщо обирати поширений метод вирощування через розсаду, тоді треба засівати посівний матеріал в ґрунт в лютому/березні. Висаджувати сіянці треба приблизно через 75 днів. Важливо, щоб температура ґрунту була не нижчою за 18 градусів.

Як підготувати насіння баклажанів до посіву?

Городники перед посадкою в ґрунт замочують та підігрівають посівний матеріал. Проте, професійний посівний матеріал вже належним чином оброблений, тому дає великий урожай без додаткової підготовки.

Яке насіння баклажанів найкраще?

В кожному випадку воно підбирається індивідуально. Все залежить від цілі та конкретного запиту. Якщо важко визначитися, можете звернутися за консультацією до досвідчених менеджерів.

Які терміни схожості?

У разі дотримання рекомендацій щодо посадки та вирощування, перші ростки з’являються вже через 6-10 днів. Розвиток гібридів відбувається протягом 60-65 днів, після чого на пагонах формується листя.