Насіння перцю

Солодкий перець є досить поширеною культурою в Україні. Соковитий овоч має відмінні смакові характеристики, а також містить в собі багато поживних елементів (найбільше вітаміну С). Завдяки цим особливостям, він часто стає інгредієнтом страв та різних консервацій, а також вживається в свіжому вигляді. Враховуючи популярність рослини, аграріям важливо виростити якнайбільше плодів високої якості.

Одним з основних кроків на шляху до цього є вибір посівного матеріалу. Якщо потрібне елітне насіння перцю для відкритого ґрунту та теплиць, тоді обирайте товари Libra Seeds. Ми є одним з кращих українських виробників продукції для посіву на різних сільськогосподарських ділянках. В каталозі представлений великий асортимент насіння солодкого болгарського перцю та інших різновидів. Пропонуємо саме гібриди, які є основою для якісного врожаю.

Які умови є оптимальними для посадки перцю?

Обираючи насіння овочів від виробника, ви можете розраховувати на посівний матеріал з високими показниками стійкості. Він добре проростає за різних умов та забезпечує рівномірну схожість. Проте, варто дотримуватися загальних рекомендацій щодо посадки. Це забезпечує не тільки активне плодоношення, а й отримання м’ясистих та смачних плодів.

До прикладу насіння перцю болгарського краще вирощувати через розсаду. Це обумовлено тим, що рослина є теплолюбною та потребує великої кількості тепла. Такі ж умови потрібні в період дозрівання. Саме тому висів солодкого перцю варто робити завчасно, щоб мати змогу пересадити саджанці в теплий ґрунт в кінці весни.

В цей період температура повітря є оптимальною для вирощування рослин. Вона повинна підтримуватися на рівні близько 13 градусів. Для насіння перця також важлива вологість. Щоб забезпечити нормальний розвиток, необхідно забезпечувати регулярний полив та обов’язково зволожувати ґрунт під час посіву.

Які переваги має професійне насіння перцю Libra Seeds?

В продажу представлено багато видів посівного матеріалу. В умовах такого різноманіття аграріям іноді важко вибрати краще рішення для своєї ділянки. В будь-якому випадку найкращі смакові якості та товарні характеристики мають гібриди. Ці рослини відрізняються покращеною урожайністю, а плоди мають надзвичайний смак.

Якщо ви хочете придбати посівний матеріал саме гібридів, звертайтеся в Лібра Сідс. Виробник пропонує купити насіння болгарського перцю, з якого можна виростити такі рослини. Продукція відрізняється декількома особливостями. Серед них стійкість, урожайність та підвищена енергія росту. Для плодів характерна соковита м’якоть та відмінні смакові характеристики.

Як вибрати насіння перцю солодкого?

Асортимент компанії включає декілька видів посівного матеріалу. Всі вони є гібридами та мають покращені характеристики. Проте, варто звернути увагу на інші важливі характеристики. Серед них форма плодів (конусовидна, кубоподібна), ціна, терміни вегетації.

Термін вегетації

Вирішивши купити насіння солодкого перцю Libra Seeds, варто спочатку визначитися з періодом дозрівання плодів. В каталозі знайдете пізні, ранні та середньостиглі гібриди. В кожній категорії представлена продукція, яка забезпечує отримання високого врожаю.

Місце посадки

За цим критерієм всі представлені види товарів можна поділити на 2 групи:

  • для закритого ґрунту;
  • для відкритого ґрунту.

Перший варіант підходить для вирощування в парниках, теплицях та інших захисних конструкція. В другому випадку гібриди засівають одразу на ділянку.

Колір плоду

Забарвлення теж є одним з важливих критеріїв, які варто враховувати під час вибору. Болгарський солодкий перець може мати насичений червоний, бордовий та навіть зелений відтінок. Вибір за кольором вже залежить від уподобань клієнта.

Які гібриди є популярними?

Якщо хочете замовити насіння перцю оптом, але не знаєте, що саме потрібно, тоді почніть з популярних гібридів. Ознайомитися з ними можна на сайті виробника. Прикладами можуть стати:

  • Супер Кап F1
  • Мако F1
  • Троян F1. 

Крім них, в каталозі представлені інші види, які також є затребуваними серед аграріїв в Україні.

Як правильно посіяти насіння болгарського перцю?

Щоб виростити ароматний, соковитий та смачний солодкий перець, потрібно дотримуватися деяких правил посадки. Однією з головних вимог є достатня кількість тепла. Крім цього, важливим аспектом є догляд за гібридами та відстань, яку потрібно зберігати під час засівання. Насінини потрібно розміщувати на відстані не менше 2 см. Важливо, що для солодкого виду не підходить пікірування, тому потрібно висаджувати розсаду в окремі ємності.

Де купити насіння перцю?

Таку можливість пропонує виробник Libra Seeds. Компанія поставляє на ринок якісну продукцію, яка є результатом робіт відомих селекціонерів. Вона є чудовою основою для вирощування смачних плодів з відмінними характеристиками. Овочі підходять для зберігання, транспортування та продажу. Щоб замовити товар, достатньо залишити заявку або зв’язатися за телефоном. Доставка забезпечується в міста України.

Часто задавані питання

Коли сіяти перець?

Для рослини частіше використовується розсадний метод вирощування. В цьому випадку посів виконується в середині лютого. За дотримання рекомендацій саджанці проростають до середини квітня. У цей час їх пересаджують у ґрунт.

Як правильно сіяти насіння перцю?

Перед посадкою обов’язкового потрібно зволожити ґрунт. Важливою умовою є достатній рівень тепла та освітлення.

Як підготувати насіння перцю до посіву?

Додаткові заходи не потрібні, оскільки професійний посівний матеріал вже підготовлений до посадки. Звичайний посівмат замочують і знезаражують.

Через скільки днів проростає насіння перцю?

Період залежить від гібриду та умов, які створюються в процесі вирощування. В середньому перші паростки з’являються з насінин через 7-15 днів.