Насіння цибулі

Цибуля є настільки популярним овочем, що його вирощує майже кожен українець, який має город біля будинку. Посіви культури також можна побачити на великих ділянках агрокомпаній та фермерських господарств. В кожному випадку власники обирають різні сорти і гібриди відповідно до своїх цілей. Проте, важливо придбати професійне насіння цибулі гуртом з високими показниками врожайності та стійкості до зовнішніх чинників.

Саме такий посівний матеріал пропонує виробник Libra Seeds. В асортименті представлене насіння овочів від виробника високої якості. Замовити його можна на вигідних умовах. Пропонуємо недорогу ціну для покупок гуртом, швидку доставку по Україні, а також можливість отримання професійної консультацій щодо вибору посівного матеріалу.

Які види насіння цибулі від виробника Libra Seeds представлені в магазині?

В нашому каталозі представлений тільки перевірене насіння, яке забезпечує високий урожай. Поділяється на декілька видів в залежності від особливостей смаку, зовнішнього вигляду, кольору цибулини, форми та інших характеристик. Проте, найчастіше покупці орієнтуються на загальну класифікацію. Вона передбачає поділ на наступні різновиди:

  • шалот;
  • порей;
  • ріпчасту;
  • батун;
  • шніт.

Якщо потрібно купити насіння цибулі з високою врожайністю та відмінним смаком, тоді варто розглянути найпопулярніші ріпчасті різновиди. Вони є універсальними, оскільки мають соковиту м’якоть, цибулини великих розмірів та підходять для різних видів використання. Рослина Шалот трохи схожа на ріпчасту, але має не такий пікантний смак та відрізняється витягнутою формою. Обираючи насіння для посадки цибулі, покупці також звертають увагу на порей. Вона містить безліч корисних мікроелементів та м’який смак.

Як вибрати насіння для посіву цибулі?

Це завдання може здатися дещо складним, оскільки Libra Seeds пропонує десятки різних сортів і гібридів. Щоб спростити вибір, деякі покупці обирають насіння цибулі, ціна якого відповідає виділеному бюджету на покупку. Проте, цей критерій не може бути основним. Важливо використовувати комплексний підхід.

Гібрид чи сорт?

Якщо потрібен гарантований високий урожай, тоді варто розглянути гібриди. Це обумовлено низкою вагомих переваг такого матеріалу. Головною з них є стійкість до негативних зовнішніх явищ (в тому числі тривалих засух, перепадів температур і т. д.). Завдяки цьому, посівний матеріал проростає за будь-яких умов.

Проте, обираючи таке насіння, варто враховувати дещо вищу вартість. Більш бюджетними в цьому випадку буде посівний матеріал сортів. Це основна перевага таких різновидів. Якщо розглядати недоліки, то варто відзначити вимогливість в догляді.

Терміни дозрівання насіння посівної цибулі

В залежності від цього критерію посівний матеріал розділяють на декілька груп: ранні, середньостиглі та пізні. Перша характеризується періодом вегетації від 80 до 90 днів. Середньостиглі сорти дозрівають на протязі 90-120 днів. В групу пізніх входять різновиди, вегетаційний період яких досягає 120 днів.

Як правильно виконувати посів?

З посівного матеріалу можна вирощувати повноцінні цибулини, які потім вживаються в їжу та пір’я (зелені паростки). Окремо іноді засівають посівний матеріал для отримання дрібних цибулин, які потім знову використовуються для посадки.

В будь-якому випадку високий урожай можна отримати на гумусному ґрунті, збагаченому поживними мікроелементами. Важливо, що він повинен бути не кислим. На етапі розвитку потрібно виконувати підживлення спеціальними розчинами.

Як замовити насіння цибулі оптом?

Якщо ви шукаєте надійного постачальника, який гарантує високу якість та вигідні умови придбання оптом, тоді ви на правильному шляху. Лібра Сідс працює на ринку вже багато років та може запропонувати дилерам професійний посівний матеріал, створений на основі відбірного селекційного матеріалу зарубіжних компаній.

Обираючи нас, ви зможете впевнитися, що купити насіння цибулі оптом від виробника в різному фасуванні можна легко та швидко. Достатньо лише заповнити заявку на сайті або зв’язатися з менеджерами за телефоном. За необхідності також забезпечуємо рекламну та маркетингову підтримку.

Часто задавані питання

Коли сіяти насіння цибулі?

Момент висівання залежить від обраних сортів і гібридів. Ранні можна сіяти, коли температура піднімається до 2 0С. Середньостиглі та пізні потрібно поміщати в грунт пізніше, коли повітря прогріється до вищих позначок.

Які найврожайніші сорти та гібриди?

Дізнатися про них дуже легко. Для цього потрібно вивчити показники урожайності. Зазвичай вони вказуються в розрахунку на 1 га. Інформація зазначається на упаковці або в описі на сайті.

Як підготувати насіння цибулі до посіву?

Сортовий посівний матеріал можна замочувати в спеціальних розчинах, які покращують показники сходження або у воді. Гібриди мають покращені властивості, тому зазвичай не потребують обробки.

Коли збирається цибуля?

Збір урожаю варто починати, коли більшість цибулин повністю дозрівають. Щоб дізнатися, коли це відбувається, достатньо уважно вивчити характеристики обраних різновидів.