Насіння огірків

Майже кожен фермер в Україні на своїй ділянці вирощує овочі. Однією з найпопулярніших культур в цьому випадку є огірки. Ця культура дає урожай надзвичайно смачних плодів. Вони використовуються для приготування страв, у свіжому вигляді, для консервування та засолювання. В кожному випадку можна насолоджуватися чудовим смаком. Проте, важливо забезпечити правильний підхід до вирощування.

Для цього потрібно вибрати хороше насіння огірків, яке має високі показники врожайності. Придбати його ви можете у виробника Libra Seeds. Забезпечуємо продаж якісної продукції для вирощування в різних умовах. Наш посівний матеріал підходить для теплиць та відкритого грунту, а також забезпечує високе плодоношення. Замовити насіння овочів оптом можна в будь-який сезон. Всі позиції доступні на сайті в будь-який момент.

Насіння яких видів огірків можна знайти в продажу?

В каталозі Libra Seeds представлений посівний матеріал елітних урожайних гібридів. Щоб вибрати серед них найкращі варіанти, потрібно добре розбиратися не лише в характеристиках, а ще й різновидах плодів. Обираючи насіння огірків, в першу чергу потрібно звернути увагу на види плодів.

Їх часто розділяють за довжиною. В залежності від цього критерію можна виділити корнішони (не більше ніж 10 см), середньоплідні (довжина не більше 10-15 см) та довгоплідні (виростають до 30 см). Крім цього, фермери вирощують пікулі. Особливість в тому, що вони ростуть до 5 см.

Які характеристики має посівний матеріал?

Виробник Лібра Сідс випускає посівний матеріал преміум класу, який має відмінні характеристики схожості та урожайності. Продукція фасується у профупаковку, що дозволяє зберігати властивості протягом всього терміну придатності.

В асортименті представлено насіння огірка салатних гібридів для відкритого грунта, а також різновидів для споживання в свіжому вигляді, засолки та консервації. Обираючи серед них необхідні види, варто враховувати основні показники.

Терміни дозрівання

Однією з важливих характеристик є період, протягом якого дозрівають плоди. Ви можете купити насіння огірків середньостиглих, пізніх та ранніх видів. Рослини з першої категорії дають урожай приблизно через 50 днів. Пізні гібриди починають плодоносити через 65-70 днів, а у ранніх рослин перший врожай з’являється через 35-40 днів.

Тип запилення огірків

Обираючи насіння огірків від виробника оптом, варто дізнатися про партенокарпічні різновиди. Вони не мають обмежень щодо місця вирощування.Їх можна садити як у відкритий ґрунт, так і в теплицях. Це обумовлено тим, що для формування зав’язі не потрібні бджоли.

Призначення

Ця характеристика для більшості фермерів є основним орієнтиром у виборі продукції. Йдеться про насіння огірків Лібра Сідс, яке підходить для салатів, вживання у свіжому вигляді (важлива відсутність гіркоти), а також засолювання та консервації. Кожен різновид має низку важливих показників, які роблять його ідеальним варіантом для конкретного призначення.

Зовнішній вигляд

Окрім смаку, типу запилення та періоду дозрівання для тих, хто купляє продукцію гуртом, також важливою є поверхня плодів. Шкірка може мати дрібні шипи або взагалі може бути гладкою. Види, які мають рельєфну поверхню поділяються на декілька груп. Зокрема, з середніми, дрібними та великими шипами.

Місце висадки

Огірок – це рослина, яка може вирощуватися в різних умовах. Зокрема, в теплицях, відкритому ґрунті та навіть на балконах в будинку. Для кожного з цих місць підходять різні гібриди. Це потрібно враховувати перед тим, як замовити насіння огірків.

Важливо точно визначити майбутнє місце посадки, оскільки від цього залежить урожай. Наприклад, гібриди для відкритого ґрунту можуть засіватися одразу на ділянку, а тепличні різновиди потребують достатньо високої температури. У відкритому ґрунті вони взагалі можуть не прорости.

Яке насіння огірка краще: сорт чи гібрид?

Багатий урожай та дружні сходи забезпечують як сорти, так і гібриди. В обидвох категоріях можна знайти посівний матеріал для ґрунту та теплиць. Проте, між ними також є відмінності. Сорти являють собою звичайний посівмат одного окремого типу культури.

Це посівмат високої якості, проте з нижчою вартістю. Ціна на насіння огірків гібридів є вищою. Причиною є покращені характеристики посівного матеріалу, оскільки він створюється в результаті селекції декількох сортів. Саме він представлений в каталозі.

Чому варто вибрати професійне насіння огірків Libra Seeds?

Якщо ви хочете недорого купити насіння огірків оптом популярного овочу, тоді пропонуємо продукцію нашого виробництва. В асортименті представлені:

  • кущові та пучкові види;
  • гібриди з різними термінами дозрівання;
  • продукція для посіву у теплиці та відкритий грунт та багато інших.

Всі товари мають відмінні показники врожайності та є стійкими до негативних погодних явищ.

Як правильно вибрати садити та вирощувати огірки?

Щоб обрати кращі варіанти, варто враховувати індивідуальні запити. Йдеться про показники врожайності, зовнішній вигляд, смакові властивості, довжину, особливості вирощування та інші важливі критерії. Якщо важко вибрати серед продукції, представленої в каталозі виробника, тоді звертайтесь до нашого досвідченого менеджера. Він допоможе підібрати варіанти для покупки оптом з урахуванням всіх вимог.

В процесі вирощування важливо дотримуватися не тільки рекомендацій виробника, а ще й враховувати умови на ділянці. Йдеться про достатній рівень поживних речовин в ґрунті, вологу, освітлення та інші аспекти. Якщо вирощування планується у відкритому грунті, тоді необхідно завчасно підживити його торфом або перегноєм. Ще однією важливою умовою є температура на рівні 12-13 градусів і вище. В процесі потрібно забезпечувати регулярний полив, а за необхідності вносити добрива.

Часто задавані питання

Коли садити огірки?

Садити варто тоді, коли температура повітря підвищується до мінімум до 12 градусів. Якщо вона буде нижчою, тоді посівмат не проросте. Саме тому, експерти рекомендують вирощувати цю культуру через розсаду.

Як підготувати насіння огірків для посіву?

Обираючи професійну продукцію Libra Seeds, ви отримуєте повністю готовий до висадки матеріал. В цьому випадку підготовка не потрібна. Звичайні види бажано прогрівати та замочувати в різних розчинах.

Які гібриди огірків найкращі?

Всі види продукції, які представлені в каталозі, мають високі показники схожості та врожайності. Щоб визначити серед них найкращі для конкретної ситуації, потрібно врахувати ціль, товарні показники, терміни дозрівання, різновиди та інші критерії.

Які терміни схожості насіння огірків?

Якщо посівмат посіяний за сприятливих умов, тоді перші ростки з’являються вже через 10-15 днів. Якщо підтримується стабільна температура на рівні 22-23 градусів, то насінини проростають вже через 5-6 днів.