Насіння ріпчастої цибулі

Вибираючи овочеві культури для вирощування на ділянці, варто розглянути цибулю. Рослина дає плоди, які вживають у їжу, використовують для консервації і навіть застосовують у народній медицині. Ще однією перевагою є велика кількість різновидів, що відрізняються за смаком.

Рекомендуємо підбирати якісний посадковий матеріал для одержання багатого врожаю. Якщо потрібне насіння цибулі на ріпку, тоді пропонуємо професійну продукцію Libra Seeds. У каталозі знайдете багато видів, які підходять для сівби в Україні. Вибираючи насіння овочів від виробника, ви отримуєте перевірений матеріал для вирощування з високими показниками стійкості та врожайності.

Які різновиди насіння цибулі представлені в асортименті?

У продажу ви знайдете десятки видів овочів. Наприклад, відкривши каталог насіння цибулі ріпчастої, побачите кілька популярних гібридів, з яких можна виростити великі ріпки з відмінним смаком. Такий посівмат відрізняється підвищеною схожістю, оскільки мають стійкий імунітет.

Вони добре переносять перепади температур та інші несприятливі умови, а потім дають багатий урожай із плодів із чудовим смаком. На сайті Libra Seeds також є насіння цибулі для відкритого та закритого ґрунту. У кожній із категорій представлено багато різновидів. Вони відрізняються смаком, формою головки та іншими характеристиками. Всі товари компанія пропонує купити оптом за доступною вартістю.

Переваги посівного матеріалу від Libra Seeds

У Україні посівний матеріал для вирощування продають десятки компаній. Але, виробник має низку важливих відмінностей, які виділяють його на ринку. Головним із них є висока якість. Насіння цибулі ріпчастої від виробника Libra Seeds Позиції в каталозі – це результат багаторічної копіткої роботи найкращих зарубіжних селекціонерів.

Вони належать до категорії професійного насіння, тому забезпечують багатий урожай. Крім цього, до переваг належить великий асортимент посівного матеріалу. Тут знайдете звичайну ріпчасту і червону цибулю. Визначившись із матеріалом для вирощування, можете підібрати зручну фасовку. Співробітники відправляють насіння у великій та дрібній упаковці.

Як вибрати насіння ріпчастої цибулі?

Щоб підібрати посівний матеріал для вирощування, необхідно орієнтуватися на індивідуальні потреби та ситуацію. Якщо потрібно посадити овоч на великій ділянці, тоді варто купити насіння ріпчастої цибулі оптом. У процесі вибору враховуйте такі фактори:

  • смак;
  • колір;
  • вид (гібрид чи сорт);
  • терміни дозрівання (ранні, середньостиглі, пізні)
  • розмір цибулини.

У разі обмеженого бюджету зверніть увагу ще на ціну. Якщо виникають проблеми з вибором, зверніться до менеджерів за консультацією. Контакти знайдете внизу сайту.

Як правильно висівати цибулю ріпчасту насінням?

Для овочів підходить дві технології вирощування: прямим способом (у відкритий ґрунт) або розсадним методом. У першому випадку потрібно сіяти цибулю насінням на ріпку в 2 етапи. Спочатку на сівок, а через рік можна отримати повноцінні ріпки. Другий варіант передбачає посадку у спеціальні ємності для пророщування. Це робиться за 2-3 тижні до моменту посіву у відкритий ґрунт.

Вирощування та догляд

Закладення насіння здійснюється на невелику глибину – достатньо 2 см. Для захисту ґрунту від втрати вологи рекомендується удобрити лунку перегноєм та торфом. Після засівання борозни рекомендують регулярно поливати. На початковому етапі зволоження необхідно щодня.

Коли рослини з’являться, режим можна змінювати. Подальший догляд полягає у видаленні бур’янів, внесенні добрив та розпушуванні. Важливо, що метод розсади є найкращим рішенням, якщо потрібно виростити ріпку за 1 рік. Він підходить всім видам, незалежно від термінів дозрівання. Дотримуючись рекомендацій, зможете виростити плоди з відмінним смаком та товарними характеристиками.

Як купити насіння цибулі ріпчастої?

Замовити насіння у бажаному фасуванні можете онлайн на сайті. Спочатку визначтеся з різновидом та кількістю, необхідною для конкретної мети. Подивіться, яка ціна насіння цибулі ріпчастої, а потім додайте товар у кошик.

У формі, що відкрилася, вкажіть особисті дані (номер телефону та ПІБ), а потім вкажіть кількість упаковок і область. Менеджери обробляють замовлення в короткий термін і зв’язуються для уточнення деталей. Доставка здійснюється по Україні, до міст, де працюють відділення поштових служб.

Часто задавані питання

Коли сіяти цибулю ріпчасту?

Висівати насіння у відкритий ґрунт варто у період, коли температура повітря встановиться на позначці 12 і вище градусів. На таку ж температуру має прогрітися і земля.

Коли дозріває цибуля ріпчаста?

Все залежить від типу рослини. Пізньостиглі дають плоди через 120-150 днів. Для середньостиглих гібридів період скорочується до періоду від 100 до 110 днів. Ранньостиглі дозрівають через 90-100 днів.

Яка врожайність цибулі?

Показник залежить від типу овочів. Якщо вибрати рослини з більшим потенціалом урожайності, тоді можна збирати від 100 т з одного гектара та більше.