Кавун Брендон F1 – еталон смаку й якості!

Вчора ми вирушили в спонтанну подорож по Одеській області. 

Справа була за малим – потрібно лише було вибрати напрямок і відправитися в мандрівку. Ми довго не думаючи, вирушили в с. Санжійка Овідіопольського району, щоб ближче познайомитися та спробувати ідеальний кавун. 

Ідеальний кавун – мрія чи реальність ?! У мрії немає певних координат, а у реальності є: реально вирощений кавун ТМ «Libra Seeds» – Брендон F1.

Брендон F1 – еталон смаку й якості!

Даний гібрид придатний для вирощування як у відкритому, так і закритому ґрунті.  Плоди починають дозрівати на 62-65 день після висадки розсади.

Рослина міцна з доброю силою росту. Шкірка тверда, тому кавуни без втрат зберігаються і транспортуються. Не схильний до антракнозу і фузаріозу.

Гарна зав’язуваність плодів, однозначно, впливає на високу врожайність кавуна. Але й вага плодів грає вагому роль на врожайність: середня вага плодів – 12,5-14 кг. Плоди округло-овальної форми, однорідні, привабливі.

Брендон F1 відрізняється унікальним рубіновим забарвленням внутрішньої структури, привабливим зовнішнім забарвленням та  високим вмістом цукру (12-13%).

Солодкий смак  і соковистість кавуна Брендон F1 – це саме те у спекотні серпневі дні. А солодшим смак відчувається, коли це смак  вирощеної власноруч продукції. 

Як добре, що перспективні сорти насіння в умілих руках фермера . Дякуємо  вам за багаж знань, навички і досвід, якими ви щедро ділитися.