Кавуни Фонтана F1 і Ланкастер F1 – солодкі, як мед!

Вінниця – ідеальний варіант для поїздки вихідного дня. Це прекрасне місто з багатою історією, красивою архітектурою та привітними людьми. Щоб максимально багато про нього дізнатися та надихнутися – відправляйтеся  в подорож по півдню Вінниці та насолодитеся, в прямому сенсі цього слова, смачними кавунами ТМ «Libra Seeds» – Фонтана F1 і Ланкастер F1.

Для даного регіону нетипово вирощувати такі великі та солодкі кавуни, але в потужному та відомому господарстві ТОВ «Август» все можливо. 

Про це фермерське господарство ви не раз чули. Які томати та перець вирощують у цьому господарстві, що іноді сумніваєшся чи це таке перспективне насіння, чи це такі вмілі руки агронома. Насамперед, це перспективні сорти насіння в умілих руках фермера та агронома. 

Як приємно, що такі фермери обирають насіння нашої ТМ «Libra Seeds». І вдвічі приємніше знати, що тобі довіряють та обирають вкотре.

Фонтана F1 і Ланкастер F1 – високоврожайні гібриди італійської селекції. Дані гібриди універсальні, придатні для вирощування як у ранні строки під укриттям, так і для літнього прямого посіву.  Наші кавуни відрізняються унікальним рубіновим забарвленням внутрішньої структури, привабливим зовнішнім забарвленням, вагою (14-16,5 кг) та високим вмістом цукру (12%)

— Які на смак кавуни Фонтана F1 і Ланкастер F1?

— Солодкі, як мед— скажете ви, і будете праві, а також дуже соковиті!