Насіння озимої цибулі

Цибуля є одним із найбільш популярних овочів. ЇЇ додають у страви та консервацію, а також застосовують у народній медицині. Широка сфера використання є однією з причин, з яких культура висаджується практично на кожному городі та дачній ділянці.

Завдяки тому, що у продажу представлене професійне насіння озимої цибулі, власники виконують посів на зиму та отримують урожай рано навесні. Посівний матеріал, який підходить для цієї мети, пропонує виробник Libra Seeds. Продукція відрізняється високими показниками стійкості до несприятливих умов та схожості, а також представлена в кількох варіантах фасування.

Чим озима цибуля відрізняється від ярих сортів?

Насіння культури є затребуваним серед городників. Головною причиною є термін дозрівання цибулини. Отримати врожай озимої цибулі можна у період, коли його попередні запаси закінчуються. Проте, це не єдина причина, через яку покупці обирають насіння овочів цієї категорії. Їх цінують за такі властивості:

  • Великі плоди. З насіння озимих сортів виростають частіше цибулини більших розмірів, ніж у ярих сортів.
  • Стійкість до низьких температур. Висівати насіння ріпчастої озимої цибулі можна в період з серпня до вересня. Посівний матеріал цієї категорії, на відміну від ярих сортів, витримує навіть мороз. Він не втрачає властивості за наявності снігового покриву та короткочасної температури повітря від -15 до -20 градусів.

Ярі сорти теж дають великий урожай, але їхнє вирощування неможливе в умовах низьких температур.

Чим відрізняється насіння зимової цибулі?

Посівний матеріал озимих різновидів відрізняється умовами посіву. Потрібно засівати у підготовлений ґрунт перед настанням холодного сезону. Щоб забезпечити найкращий урожай, необхідно заздалегідь удобрити ділянку гноєм. Досвідчені городники не рекомендують здійснювати посів на ділянках, де росли петрушка, бобові та картопля. На такому ґрунті однаково погано росте сорт і гібрид.

Зниження врожайності обумовлено ризиком зараження нематодою. У процесі посіву озимої цибулі також необхідно дотримуватися умов. Одна з них стосується захисту від вітру. Дотримання цієї умови забезпечує отримання очікуваних обсягів урожаю. Не допускається також висока вологість та наявність тіні від будівель чи дерев.

Насіння цибулі на зиму: посів та догляд

Розглядаючи можливість покупки посівного матеріалу високої якості, варто спочатку вивчити особливості висадки та догляду за рослиною. Насіння цибулі під зиму рекомендують засівати після виконання підготовчих процедур. Спочатку необхідно провести оранку або розрихлити ґрунт. Наступним етапом є внесення органічних добрив. Для цієї мети можна використовувати калійну сіль, перегній та суперфосфат.

Посадку необхідно здійснювати приблизно за місяць до моменту, коли настає холодний період із тривалим збереженням низьких температур. Щоб одержати високий урожай, необхідно розміщувати насінини на відстані 5-6 см.

Які переваги отримують покупці насіння Libra Seeds?

Компанія «Лібра Агро» пропонує купити насіння озимої цибулі в Україні на вигідних умовах. Пропонуємо широкий асортимент посівного матеріалу, доступну ціну, а у разі потреби – проведення професійних консультацій. Якщо виникають проблеми в процесі вибору, то можете розраховувати на підтримку наших досвідчених менеджерів.

Компанія також відкрита для співпраці. Необхідну інформацію про умови можна знайти у розділі «Для дилерів». Продукцію реалізовуємо оптом та в роздріб. Кожен варіант співробітництва передбачає вигідні умови покупки. Процедура оформлення замовлення проста. Залишайте заявку на сайті або зв’яжіться з менеджером за телефоном.

Часто задавані питання

Коли сіяти насіння озимої цибулі?

Посів культури здійснюється в період з кінця серпня до середини вересня. Все залежить від конкретного різновиду, а також погодних умов. Точну інформацію можна знайти на упаковці.

Як правильно посіяти озиму цибулю?

Щоб забезпечити найкращі умови для вирощування, необхідно обов'язково підготувати ґрунт. Для цього потрібно розрихлити ґрунт, удобрити органікою та зробити лунки відповідного розміру. Між насінинами має зберігатися відстань 5-6 см.

Які найкращі сорти озимої цибулі?

Вибір сортів залежить від цілей та очікуваного результату. Перед тим, як купити насіння цибулі на зиму, потрібно вивчити характеристики, представленого у продажу. Дізнатися інформацію можна також у менеджера магазину. Він підбере найкращі види під індивідуальні запити.

Коли збирати озиму цибулю?

У середньому плоди рослини дозрівають навесні, приблизно у травні. Урожай у цей період дає більшість сортів та гібридів, представлених у магазині. Однак, на час збору можуть впливати погодні умови та інші фактори.